Послуги

Компанія Fillin — це професійні послуги аутсорсингу, лізингу та підбору персоналу по всій території України. Всі кандидати, яких ми пропонуємодля клієнтських проєктів, проходять суворий відбір на відповідність професійним і діловим якостям. Нам висловлюють довіру найбільші в країні рітейлінгові мережі, супермаркети, промислові підприємства, логістичні компанії, агросектор.

Наші послуги

Профессиональные услуги, аутсорсинга, лизинга и подбора персоналаПрофесійні послуги аутсорсингу, лізингу та підбору персоналу. Пошуки ефективних кадрів для бізнесу завершаться успішно, якщо скористатися послугами кадрового аутсорсингу від компанії Fillin. Ми надаємо всі види послуг з підбору персоналу і надаємо співробітників з досвідом, діловими навичками та підтвердженою кваліфікацією.

Замовляйте у нас:

  • Аутсорсинг персоналу — надання співробітників для виконання поточних проєктних робіт і виробничих завдань. Ви передаєте нашій компанії всі функції з пошуку і підбору людей, оформлення та нарахування винагород. Оплачуються тільки послуги аутсорсингу — всі інші робочі процеси ми беремо на себе. Велика база кандидатів нашого агентства дозволяє нам знаходити грамотних виконавців для робіт будь-якого рівня складності.
  • Аутстафінг персоналу — надання в розпорядження вашого бізнесу співробітників для виконання тимчасової роботи. Працівники вже володіють усіма необхідними навичками для виконання поточних завдань — вам потрібно лише укласти з нами договір і проблема пошуку кваліфікованих кадрів буде успішно вирішена.
  • Лізинг персоналу — короткочасне залучення кадрових співробітників нашої компанії для разових завдань або проєктної роботи. Ви набираєте працівників виключно на термін, який вам потрібен. Це значна економія часу і фінансів.
  • Масовий підбір — рекрутинг великого числа співробітників на вакансії, які потрібно закрити максимально швидко. Така співпраця має попит серед великих підприємств, наприклад, серед супермаркетів, які відкрилися нещодавно, для яких ми знаходимо касирів, продавців, складських працівників, керівників, вантажників і прибиральників.

Довіряючи нам пошук кадрів для вашого підприємства, ви економите час, ресурси та отримуєте гарантований результат з мінімальними витратами. Fillin — це прозорі розцінки, персональний менеджер на кожен проєкт, чітке виконання умов договору.