Аутстафінг

Аутстафінг персоналу — особлива форма кадрових взаємин, покликана скоротити витрати на утримання та управління трудовими ресурсами фірми. Вона дозволяє значно підвищити ефективність бізнес-процесів і дає високий економічний ефект за рахунок оптимізації витрат. Компанія Fillin пропонує послугу кадрового аутстафінгу по всій Україні. Ми ефективно вирішуємо кадрові завдання малого, середнього, великого бізнесу, працюємо з індивідуальними підприємцями, компаніями всіх галузей. Працюємо в суворій відповідності з КЗпП та Податковим кодексом України, а також з іншою нормативною базою.

Крім цього, пропонуємо послуги аутсорсингу, лізингу персоналу, надаємо кваліфікованих тимчасових співробітників.Аутстафінг

Що таке аутстафінг

Послуга передбачає виведення працівників за штат компанії. Оформлення проводиться шляхом звільнення співробітників з оформленням їх в штат кадрового провайдера, який вже надає персонал клієнту за договором аутстафінгу.

В результаті впровадження цієї схеми в компанії залишаються працювати її ж співробітники, які мають необхідний рівень кваліфікації, досвід, добре знайомі з усіма бізнес-процесами. Однак всі функції кадрового діловодства, нарахування та виплати заробітної плати, інші завдання з управління трудовими ресурсами приймає на себе аутстафер. Він же бере на себе і всю відповідальність за роботу з кадрами, в тому числі проходить державні перевірки.

Компанія-клієнт формально взаємодіє не з своїми фактичними працівниками, а з провайдером. В результаті трудові відносини замінюються звичайними комерційними, регульованими договором на надання послуги аутстафінгу.Що таке аутстафінг

Послуги аутстафінгу персоналу будуть корисні вашому бізнесу в наступних випадках:

 • Вам необхідно підвищити ефективність управління кадрами, піти від зайвої бюрократії.
 • Компанії потрібно збільшити кількість фактично працюючих співробітників, не розширюючи штат.
 • Вам потрібно скоротити штатний персонал, зберігши при цьому перевірених, надійних працівників.
 • Необхідно скоротити витрати, пов'язані з утриманням трудових ресурсів.
 • Компанія регулярно стикається з трудовими спорами, виникаючими конфліктами, які відволікають увагу, вимагають додаткових ресурсів, витрат, негативно позначаються на репутації.
 • Вам потрібно розвантажити власну кадрову службу без шкоди для діловодства.
 • Є складності з наймом на роботу іноземних співробітників.
 • Необхідно залучити працівників при діючих законодавчих обмеженнях на кількість персоналу в штаті. Наприклад, підприємці на II групі спрощеної системи оподаткування не мають права наймати на роботу більше 10 осіб.

У кожному з цих випадків вивід персоналу поза штат за допомогою аутстафінгу від Fillin буде зручним і вигідним рішенням. Ми обслуговуємо приватних підприємців та великих компаній. Запропонуємо варіанти для будь-яких сфер бізнесу з урахуванням галузевої специфіки.Функції аутстафінгу

Функції аутстафінгу

В рамках аутстафінгу клієнтам надається повний сервіс, який включає такі види послуг:

 • наймання і звільнення працівників;
 • контроль дотримання персоналом трудових обов'язків;
 • кадрове адміністрування, діловодство;
 • розрахунок, нарахування, виплата заробітної плати;
 • нарахування податків та інших обов'язкових платежів на заробітну плату і їх перерахування;
 • рішення трудових спорів, конфліктних ситуацій;
 • послуги з охорони праці та підготовці працівників.

Таким чином, клієнт позбавляє себе від всіх кадрових питань. Працівники, що надаються в рамках аутстафінгу, виконують свої виробничі обов'язки, забезпечуючи бізнес-процеси організації. При цьому, все діловодство і управління кадрами виконують професіонали з команди Fillin. Ми гарантуємо дотримання всіх норм законодавства України, чесні взаємини з клієнтом і з працівниками, задіяними в рамках аутстафінгу.Вигоди для клієнта

Вигоди для клієнта

Використання аутстафінгу при організації роботи з кадрами дає бізнесу наступні переваги:

 • Зниження витрат на управління персоналом до 20-27% завдяки оптимізації діловодства, зменшення накладних витрат.
 • Зменшення навантаження на власну кадрову службу компанії.
 • Концентрація уваги менеджменту фірми на вирішенні першочергових завдань з розвитку та управління бізнесом, позбавлення від рутини.
 • Запобігання трудових спорів з працівниками, швидке вирішення виникаючих конфліктних ситуацій.
 • Мінімізація ризиків порушень норм трудового законодавства і застосування до компанії великих штрафних санкцій.
 • Повний контроль роботи співробітників, залучених до виконання трудових обов'язків за договором аутстафінгу персоналу.

Завдяки цим перевагам досягається пряма фінансова вигода, підвищується ефективність бізнесу в цілому, що дає комплексне збільшення прибутку компанії. В результаті вартість послуг аутстафера багаторазово окупається.Навіщо потрібен атутсафінг персоналу?

Поширені запитання

Навіщо потрібен атутсафінг персоналу?

Сервіс дозволяє переоформити ваших співробітників на юридичну особу нашої компанії. В результаті з вас знімається відповідальність за кадри, ведення обліку, управління кадрами, рутинні завдання. Результат — зниження навантаження на вашу HR-службу, зменшення витрат, підвищення ефективності бізнесу.

У чому різниця між аутстаффінг і аутсорсингом?

При аутстафінгі передбачається вивід зі штату кадрів, які вже працюють в компанії. Схема дозволяє абсолютно легально і без збільшення штатного розкладу залучити на роботу будь-яку кількість співробітників. Також можна найняти осіб з іноземним громадянством без додаткових складнощів.

Аутсорсинг персоналу — сервіс, який передбачає надання працівників, оформлених в штаті нашої фірми або залучених нами з боку, для виконання певних виробничих завдань вашого бізнесу. Ви отримуєте підготовлений персонал для виконання конкретних функцій, який не буде потрібно оформляти в штат.У чому різниця між аутстаффінг і аутсорсингом?

Які завдання вирішує аутстаффінг для компанії?

Аутстафінг допомагає мінімізувати витрати фірми на управління персоналом, зменшити кадрові ризики, підвищити ефективність.

Яких співробітників варто виводити за штат?

У більшості випадків зі штату виводиться лінійний персонал. Це працівники, які виконують рядові виробничі завдання, рутинні роботи. Однак виправданим для бізнесу може бути вивід зі штату і висококваліфікованих працівників. Це допоможе істотно скоротити витрати організації на утримання кадрів. Компанія Fillin забезпечить оформлення аутстафінгу будь-яких співробітників.

Як відбувається виведення співробітників за штат?

Ви звільняєте працівників зі свого штату. Наша компанія оформляє персонал в власний штат та направляє його на виконання ваших виробничих завдань. Фактично співробітники не залишають вашу фірму, а продовжують виконувати свої трудові обов'язки. Їхній статус змінюється тільки формально. При цьому ви рятуєтеся від організаційних і фінансових витрат, пов'язаних з утриманням персоналу.