Як обрати клінінгову компанію

Вибір підрядника для послуги клінінгу — складний процес. Як визначити якість сервісу? Що потрібно знати про техніку та інвентар? Як контролювати процес? У цій статті розглянемо моменти, які варто врахувати при організації тендеру на клінінгові послуги.

Якість персоналу

Низькокваліфікований персонал не завжди ввічливий та не завжди охайний. Для того, щоб компанія не тільки пообіцяла, але і дійсно надала професійних співробітників, варто обговорити ці питання до початку тендера.

Не соромтеся виявити свої побажання і поцікавитися, яку зарплату компанія-виконавець закладає у свою калькуляцію. Адже від рівня цієї зарплати залежить якість персоналу, який буде працювати на вашому об'єкті.

Також варто поцікавитися, яким чином буде оформлений персонал, чи планують це робити взагалі, як буде виплачуватися винагорода тощо. Основну частку витрат в калькуляції складають витрати на фонд оплати праці (близько 60%), тому не варто соромитися показати підряднику, що для вас це питання небайдуже.

Техніка та інвентар

Нікому не захочеться, щоб на їх об'єкті використовувалася стара техніка з великим послужним списком. У великій компанії завжди є кошти для інвестиції в новий проєкт, для того, аби закупити й поставити нову сучасну техніку на об'єкт.

Дізнайтеся, наскільки налагоджений сервіс з обслуговування техніки.

Миючі та чистильні засоби

Якщо компанія хоче запропонувати вам просту лінійку побутової хімії або якусь хімію сумнівного походження без сертифікатів — це загрожуватиме здоров'ю всіх співробітників, які будуть перебувати в офісі.

Дізнайтеся, яку лінію засобів вони використовують у роботі, наскільки вона професійна й ефективна, а найважливіше — чи є сертифікати на її використання.

Сумлінні клінінгові компанії ретельно підходять до вибору ліній засобів для догляду за поверхнями, тому що це допомагає не тільки ефективно проводити прибирання, але й подовжити життя всіх покриттів.

Контролювання процесу

Хто буде тією людиною, яка буде відповідати за якість на об'єкті й буде швидко реагувати на зауваження з боку виконавчої компанії? В ідеалі — це адміністратор або менеджер з боку клінінгової компанії.

Пропишіть в технічному завданні, як часто ви хотіли б бачити цю людину на об'єкті. Для когось буде достатньо одного разу на тиждень або на місяць, а хтось захоче бачити таку людину щодня.

Професійний адміністратор відповідає за:

  • вихід персоналу на об'єкт;

  • постановку завдань;

  • контроль виконання цих завдань;

  • якість роботи.

На фінішній прямій по тендеру запросіть менеджера або адміністратора проєкту на очну зустріч, щоб познайомитися, поставити питання, розібрати кейси й подивитися, наскільки людина кваліфікована.

Підбір та адаптація персоналу

Компанії постійно борються з тим, аби укомплектувати штат і дочекатися виходу на об'єкт хоча б задля галочки. Інші ж мають напрацювання, щодо механізмів залучення персоналу, займаються його адаптацією, навчанням і працюють над якістю послуг.

Обов'язково поцікавтеся, яким способом компанія залучає персонал.

Мотивація персоналу

Лінійному персоналу теж потрібна проста прозора мотивація. Люди повинні розуміти, що від них залежить на об'єкті, де починаються і закінчуються їх обов'язки. Мало хто з клінінгових компаній приділяє цьому увагу. Використовуючи всі сучасні HR-напрямки та інструменти можна ефективно працювати з персоналом і знизити відсоток плинності людей на об'єкті.

Розвиток компанії провайдера

Завжди цікавтеся, як компанія-претендент розвивається і які інновації використовує у своїй роботі. Можливо, у них є програмне забезпечення, яке допоможе вам більш ефективно і швидко комунікувати.

Вартість

Скільки коштує якісний клінінг у вашому офісі, на підприємстві, в магазині, на складі? Якщо в списку компаній дуже низька ціна, варто задуматися. Як ми з вами вже з'ясували, основна частина — це заробітна плата персоналу і, швидше за все, компанія заощаджує, а це веде за собою негативні моменти із залучення й утримання персоналу. Переплачувати у два рази за цю послугу теж не варто.

Кращий варіант — проаналізувати компанію із середньою ціною.

Виберіть 2-3 кандидатів, запросіть на очну зустріч. Як компанії реагують на ваші пропозиції й побажання? Що вони можуть запропонувати, крім базового набору послуг?

Компанія Fillin надає якісну послугу клінінгу для бізнесу.А саме: прибирання офісних, виробничих, торгових і складських приміщень.

  • Щоденне підтримувальне й основне прибирання виробничих приміщень із застосуванням спеціалізованої техніки

  • Генеральне прибирання

  • Вузькоспеціалізовані роботи по зачистці, мийці, ремонту обладнання, тари, вагонів, цистерн

Натисніть на кнопку, щоб залишити заявку на безкоштовну консультацію