У чому різниця між аутсорсинговою компанією та кадровою агенцією

Кожен бізнес потребує нового персоналу не лише в момент створення, а й розширення та в інших випадках. У цей час постає проблема вибору між традиційним набором кадрів та аутсорсингом. Хоча загалом потребу задовольнити спроможні обидва варіанти, вони мають відмінності, на які необхідно зважати. Як вибрати правильний варіант ― дізнаєтеся зі статті.

Кадровою агенцією

Чим займається кадрова агенція

Працюючи в цій сфері, компанія мусить підтримувати кількох клієнтів у працевлаштуванні. Як правило, вона змагається з іншими агенціями й має лише невелике вікно можливостей для пошуку кандидатів, які опанували певний набір навичок. Основна мета ― виявити потенційних співробітників, отримати їхнє резюме та надіслати клієнту. Тобто кадрова агенція відіграє роль посередника в процесі пошуку талантів, знайомлячи кандидата з клієнтом.

Існує величезний аспект продажів для будь-якого консультанта кадрової агенції, що пов’язаний із доходом. Він продаватиме свої послуги клієнтам, а також вакансії кандидатам. Позиція орієнтована на комісійні.

Кадрові компанії зазвичай надають послуги на договірній основі, часто на тимчасових, контрактних чи сезонних посадах. Вони зосереджені на пошуку відповідного співробітника на конкретну роботу. Часто їхні послуги, хоч і ефективні для разових потреб, не можуть виявити, виправити та покращити будь-які проблеми із набором персоналу, з якими ви можете зустрітися. Зазвичай вони залучені лише на етапі найму, а не в процесі адаптації. Компанії з підбору кадрів можуть бути відповіддю, якщо ви хочете заповнити кілька робочих місць, а не впроваджувати стратегію найму.

Чим займається кадрова агенція

Що таке аутсорсинг процесу найму

Компанія може передавати найм на управління зовнішньому постачальнику. Це бізнес-стратегія, яка вплине на продуктивність та прибутковість. Аутсорсингова компанія може робити все: від опису посад до добору кандидатів, покращення брендингу роботодавця і навіть розроблення програми адаптації. Використання такого способу підбору персоналу для заповнення вакансій, впровадження технологій та скорочення витрат ― це довгострокове спільне рішення, яке веде до продуктивності.

Рівень довіри до аутсорсингу з боку клієнта вищий. Рекрутери прагнуть найняти співробітників для однієї організації. У той час, як працівник кадрової агенції може вибирати, які вакансії закривати, в яких компаніях, аутсорсер мусить надалі працювати доти, доки заявка не буде заповнена, незалежно від того, наскільки складними можуть бути обставини.

Ця особлива спрямованість гарантує, що рекрутери знатимуть усі тонкощі кожного зі своїх клієнтів настільки, що неможливо для кадрової агенції. Очікується, що до того часу, коли аутсорсери представлять кандидатів на розгляд клієнтам, вони пройдуть набагато суворіший процес перевірки.

Що таке аутсорсинг процесу найму

Чому аутсорсинг буде правильним вибором для вашого бізнесу

Є низка причин, з яких компанії звертаються до постачальника цих послуг:

  1. Швидкий обіг. Якщо ваші співробітники йдуть, перш ніж зробити продуктивний внесок у компанію, ― це проблема. Її основа закладена в поганому доборі кандидатів, адаптації, менеджменті. Аутсорсингова компанія може допомогти виявити причини й полегшити симптоми.
  2. Високі видатки. Витрати на набір та персонал можуть завдати шкоди найму. Коли компанія надто зосереджена на їхньому скороченні, часто страждає на якість співробітників. Аутсорсер визначає цілі та способи покращення, впроваджує аналітику, показники та прогнозування — надає послуги, необхідні для досягнення цієї мети. Кінцевим результатом є те, що клієнти одержують зниження витрат.
  3. Швидке зростання. Коли компаніям необхідно розширюватися прискореними темпами, вони часто жертвують якістю на користь швидкості. Аутсорсер може задовольнити потреби великого обсягу у встановлені терміни та в межах бюджету вчасно.
  4. Неефективний набір. Це потребує витрат часу, людей та нематеріальних ресурсів, таких як незадоволеність менеджера з найму та досвід кандидата. Можна оптимізувати набір персоналу та скоротити час заповнення за допомогою аутсорсингу.

Треба звернути увагу також на неспроможність до боротьби. Компанія не може конкурувати за найкращі таланти з неефективним процесом управління кадрами, який займає багато часу, не приваблює якісних кандидатів та коштує надто дорого. Бізнес, який використовує аутсорсинг, контролює свої ресурси, процеси, технології, людей та витрати, а також може прогнозувати їх. Це дає змогу конкурувати з іншими.

Що краще для вашого бізнесу ― обирати вам. Проте візьміть до уваги, що компанія Fillin перебуває на ринку аутсорсингових послуг понад 12 років і може похвалитися більш ніж 500 позитивними відгуками задоволених клієнтів. Дев’ять філій, де працюють понад 300 співробітників, зосереджені на тому, щоб набрати найкращий персонал. Аутсорсингова компанія пропонує вам нові можливості, позбавивши турбот, пов’язаних із набором кадрів.

Чому аутсорсинг буде правильним вибором для вашого бізнесу