Переваги наймання тимчасового персоналу для бізнесу

Тимчасовий робітник

Прийняття на роботу тимчасового працівника все більше практикується в російських компаніях. Фірми, які віддають перевагу укладанню договору з персоналом на певний термін, отримують не тільки фінансову вигоду, але і масу інших переваг. Зараз не обов'язково самостійно витрачати час на пошук фахівців з потрібною кваліфікацією. Подібну послугу надають компанії, що займаються аутсорсингом официально и на уровне.

к офіційно і на високому рівні.

Що таке тимчасовий працівник

Тимчасовими вважаються ті працівники, які виконують запропоновані обов'язки протягом короткого проміжку часу. Він становить від одного дня до декількох місяців. До штату компанії вони не входять, тому на них не поширюються прийняті в фірмі трудові угоди й соціальні гарантії. Наймання має на увазі залучення одного або кількох фахівців, або відразу цілої бригади кваліфікованих співробітників.

Знайти тимчасових робочих часто необхідно сільськогосподарським компаніям, наприклад, на період збору врожаю або його перероблювання. Короткострокові завдання нерідко виникають в торгівлі, на складах, в будівництві. Зараз багато організацій намагаються долучити юристів, бухгалтерів, працівників IT-сфери, коли в їхніх послугах виникає певна необхідність.

Види найму персоналу на певний час

Найм персоналу на час

Тимчасові працівники залучаються до виконання роботи на різних умовах, що і визначає вид угод:

  • Лізинг. Фахівці входять в штат кадрового агентства, яке перенаправляє їх для виконання відповідних завдань в інші організації. Оплатою праці, заповненням документів та іншими юридичними питаннями займається орендодавець;

  • Аутсорсинг. Це надання співробітників для вирішення короткострокових завдань. Найчастіше аутсорсинг має на увазі надання транспортних, клінінгових, вантажно-розвантажувальних послуг;

  • Аутстафінг. Переоформлення працівників в штат сторонньої компанії. Персонал виконує завдання, але функції роботодавця переходять аутстаферу.

Тимчасові співробітники, незалежно від виду угоди, залучаються на договірній основі.

Що дає тимчасовий найм

Очевидними перевагами тимчасового працевлаштування працівників вважаються:

  • Скорочення витрат на утримання штату;

  • Можливість заміни штатних співробітників у разі їх тривалої відсутності;

  • Зменшення податкового навантаження.

Якщо залученням персоналу займається аутсорсингове агентство, то вони самі перевіряють кандидатів на профпридатність, контролюють виконання пунктів договору, оплачують роботу і розв'язують питання з контрольними та податковими органами.